3 Haziran 2011 Cuma

Oriflame Beauty Eye Liner Stylo

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki ben bu ürünü alana kadar tam bir eyeliner kullanma özürlüydüm. Yok ayrı fırçasıymış, yok hızlı kullanmak lazımmış (sıvı halde bulunanlar için) falanmış filanmış hiç gelemiyordum. Heveslenipte çok denedim ama olmadı. Ya bulaşırdı, ya düzgün kullanamazdım vs... 


Bunun şekli keçeli kalemi andırıyor ama. Farklı fırça derdi falan yok. Kullanması çok çok basit. Eline kalemi al gözünün üstüne sür hesabı yani, ilk defa kullanan biri bile 1-2 seferden sonra çok rahat ediyor. 


Aplikatörü, rengi pürüzsüz ve homojen şekilde dağıtıyor, kontrollü uygulama sağlıyor. Dediğim gibi kullanımı aşırı kolay... Bence "biz fazla becerikli olmayanlar" için üretilmiş bir ürün :D 


Bende kahverengi ve siyah rengi var. Kataloğa bakarsanız yeşili de mevcut. Bendeki ambalajlarının farklı gözüktüğüne bakmayın. Hollywood serisinin bir ürünüydü kırmızı ambalajlı olan ama ürün aslında tamamen aynı. Siyah artık bitmek üzere olduğundan rengindeki homojenlik azalmış. Kahverengide ürünün kalitesini daha iyi görebilirsiniz. 
Kalıcılığına gelecek olursak... Benim gözlerimde far bile baz olmadan durmazken sadece bu eyelinerı sürüp çıktığımda saatlerce bozulmadan kalıyor. Far bazı ile kullandığımda ise sonuç çok daha iyi. En kısa zamanda -özellikle siyahının (!)- yenisini almak hatta depolamak istiyorum.
Ürün fiyatı 21,90 TL. Sık sık indirime giren bir ürün olduğundan tavsiyem indirimi beklemeniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder